príprava - PSB workbench

Pracovný stôl (workbench) Paulk Smart Bench je nová verzia ľahko  prenosného stola z dielne „Ron Paulk“. Jeho konštruktér Ron do nej preniesol svoje desaťročné skúsenosti, vylepšenia a zdokonaľovania. Obsahuje všetko, čo sa Ron naučil od zverejnenia pôvodnej verzie Paulk Work Bench.

Tento stôl je prenosný, rýchlo a ľahko rozobrateľný, zložiteľný, nastaviteľný, pevný a pokračuje v Ronovom minimalistickom, no maximálne efektívnom dizajne, ktorý je rozpoznateľný vo všetkých jeho plánoch.

Kvôli potrebe prenášania som pri tomto vyhotovení ako materiál zvolil ľahčenú 18mm hrubú preglejku – ktorej jedna platňa váži namiesto 40kg len 19,3kg. Je o niečo menej mechanicky odolná ako brezová preglejka, pri častom prenášaní je v tomto prípade podstatná váha stola. Stôl viem pripraviť aj z tvrdšej a ťažšej brezovej preglejky.

Pre predstavu efektívnosti – na takomto stole pripravujem všetky komponenty na konštrukcie kupol – fóliovníky, „domčeky“, …

Diery na vrchnej doske stola sú prispôsobené použiteľnosti systému MFT s ich vzájomnou vzdialenosťou stredov 96mm a priemerom 20mm. Diery najbližšie k hrane vrchnej dosky sú od nej vzdialené 32mm. Stôl pripravujem pomocou ručného elektrického náradia.

Viac o stoloch z Ronovej dielne môžeš nájsť na jeho YouTube kanály.

 

Rozmery stola: šírka – 864mm, dĺžka – 1824mm, výška – 900mm/prispôsobiteľná

Materiál: ľahčená preglejka – Falcata Albasia, hrúbka 18mm

*** podmienka prípravy ***

Keďže nejde o môj dizajnový návrh tohto pracovného stola PSB, podmienkou prípravy je zakúpenie jeho plánov na Ronových www stránkach kliknutím na lento LINK a zaslanie potvrdenia o zaplatení a kúpe plánov (súbor alebo screenshot) na moju emailovú adresu – agi@agigonda.com

Takýmto postupom priamo podporíš Ronove tvorenie, mojou súčasťou je len príprava stola v prípade, že na jeho zhotovenie nemáš potrebné náradie alebo zručnosť.

cena prípravy

– zahŕňa nákup materiálu a samotnú prípravu stola:

"na vyžiadanie"

(je možný len osobný odber stola)

info k objednávke

  1. objednávku na prípravu pracovného stola PSB mi môžeš zaslať cez vyplnenie formulára nižšie
  2. po prijatí objednávky vytvorím podľa vyplnených údajov faktúru a odošlem na tvoj email pre jej uhradenie
  3. po uhradení čiastky a jej prijatí na môj účet sa pustím do príprav
 

Dodanie materiálu obchodom po jeho objednaní trvá 15 dní, príprava stola je do 7 pracovných dní. Zohľadni prosím túto dĺžku dodania a príprav pred zadaním objednávky.

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktuj cez formulár nižšie alebo priamo cez odoslanie správy na emailovú adresu – agi@agigonda.com.

Kúpou aj tohto výrobku prispievaš členom komunity e-NABLE, a jej „chapter“ e-NABLE Slovakia, na propagáciu, tvorenie a výrobu 3d tlačených mechanických náhrad dlaní a rúk pre deti a dospelých.

Viac informácií o projekte po kliknutí na obrázok: