plastová matica M8 - 3d tlač

Matica (DIN 934 M8 8.0 ZN, šesťhranná matica štandardná, pravý závit) s 3d tlačenou hlavou používaná na ručné uťahovanie a povoľovanie. Hlava matice má ergonomický tvar bez ostrých hrán. Matica je autorský 3d model.

Je alternatívou k bežne dostupným plastovým maticiam vyhotoveným predovšetkým v čiernej farbe. Výhodou je jej farebná variabilita, ktorá závisí od farby použitého tlačového materiálu – filamentu. Je tlačená z materiálu PETG.

V prípade záujmu o konkrétne farebné prevedenie – kombináciu farieb, ma prosím pred objednávkou kontaktuj. Spätne pošlem informáciu, či bude tlač v požadovanej farbe možná, dám vedieť, ktorú farbu mám momentálne k dispozícii.

Obsahom objednávky je jeden skompletovaný kus matice M8 s plastovou hlavou – 2x plastová časť, 1x kovová matica.

V prípade špeciálnej požiadavky je možné kovovú maticu M8 s klasickým metrickým závitom nahradiť maticou so závitom iného stúpania, maticou s „ľavo-točivým“ závitom, poprípade skrutkou.

Plastovú maticu je možné upraviť na inú veľkosť vkladanej matice alebo skrutky podľa individuálnej požiadavky.

 

Rozmery: priemer 40mm, výška 28mm

Materiál: PETG

cena:

5,00€*

(*cena je bez poštovného a balného – možnosť osobného odberu, zaslania prostredníctvom Slovenskej pošty, Zásielkovne – na pobočku, Zásielkovne – kuriérom na adresu)

Výber dodania mi prosím napíš v objednávke pri vypĺňaní formulára nižšie. Obratom ti pošlem informáciu o výške sumy za dodanie.

info k objednávke

  1. objednávku matice mi môžeš zaslať cez vyplnenie formulára nižšie
  2. po prijatí objednávky vytvorím podľa vyplnených údajov faktúru a odošlem na tvoj email pre jej uhradenie
  3. po uhradení čiastky a jej prijatí na môj účet sa pustím do príprav
 

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktuj cez formulár nižšie alebo priamo cez odoslanie správy na emailovú adresu – agi@agigonda.com.

Kúpou aj tohto výrobku prispievaš členom komunity e-NABLE, a jej „chapter“ e-NABLE Slovakia, na propagáciu, tvorenie a výrobu 3d tlačených mechanických náhrad dlaní a rúk pre deti a dospelých.

Viac informácií o projekte po kliknutí na obrázok: