plastová matica M8 - 3d model

Autorský 3d model plastovej hlavy pre matice (DIN 934 M8 8.0 ZN, šesťhranná matica štandardná) alebo skrutky M8 so šesťhrannou hlavou. Po vytlačení na 3d tlačiarni a osadení kovovej súčiastky (skrutka, matica) je túto hlavu možné použiť na ručné uťahovanie a povoľovanie. Hlava matice má ergonomický tvar bez ostrých hrán.

Je alternatívou k bežne dostupným plastovým maticiam vyhotoveným predovšetkým v čiernej farbe. Výhodou je jej vytlačenie v rôznych farebných prevedeniach, ktoré závisí od farby použitého tlačového materiálu – filamentu.

Obsahom objednávky je digitálny formát modelu – súbor STL – pre priame vloženie do programu, ktorý vytvorí gCODE ako vtup pre 3d tlačiareň alebo iné periférne zariadenie.

Model a jeho výtlačok je možné použiť len pre osobné účely (nie komerčné využitie).

 

 

Rozmery: priemer 40mm, výška 28mm

Formát: 2x súbor STL

cena:

3,00€

(predmetom objednávky je digitálny – nie fyzický – produkt)

info k objednávke

  1. objednávku 3d modelu matice mi môžeš zaslať cez vyplnenie formulára nižšie
  2. po prijatí objednávky vytvorím podľa vyplnených údajov faktúru a odošlem na tvoj email pre jej uhradenie
  3. po uhradení čiastky a jej prijatí na môj účet ti súbory STL prepošlem na uvedenú emailovú adresu
 

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktuj cez formulár nižšie alebo priamo cez odoslanie správy na emailovú adresu – agi@agigonda.com.

Kúpou aj tohto výrobku prispievaš členom komunity e-NABLE, a jej „chapter“ e-NABLE Slovakia, na propagáciu, tvorenie a výrobu 3d tlačených mechanických náhrad dlaní a rúk pre deti a dospelých.

Viac informácií o projekte po kliknutí na obrázok: