držiak 2ks batérií Makita 18V

Držiak je vyrobený pre potrebu mať so sebou 2ks náhradných batérií Makita 18V systému pri práci na vo výškach – „na lane“ s možnosťou jeho upevnenia na pracovný postroj pomocou karabíny. Pomocou karabíny alebo iného závesného systému je možné držiak použiť v rôznych iných situáciách.

Plastové súčasti držiaka sú zhotovené pomocou 3d tlače. 3d model týchto súčastí nie je mojím dizajnom, jeho voľné stiahnutie je možné cez link – https://www.thingiverse.com/thing:4225614.

Súčasti sú tlačené z materiálu PETG, ako telo držiaku je použitá ľahčená preglejka s dvoma otvormi priemer 20mm.

V prípade záujmu o konkrétne farebné prevedenie – kombináciu farieb, ma prosím pred objednávkou kontaktuj. Spätne pošlem informáciu, či bude tlač v požadovanej farbe možná, dám vedieť, ktorú farbu mám momentálne k dispozícii.

Obsahom objednávky je jeden skompletovaný kus držiaka pre 2ks batérií. Súčasťou nie sú samotné matérie a ani oceľová karabína. Cena je výlučne za proces 3d tlače a prípravy ostatných komponentov držiaka.

 

Materiál: PETG, ľahčená preglejka

cena:

18,00€*

(*cena je bez poštovného a balného – možnosť osobného odberu, zaslania prostredníctvom Slovenskej pošty, Zásielkovne – na pobočku, Zásielkovne – kuriérom na adresu)

Výber dodania mi prosím napíš v objednávke pri vypĺňaní formulára nižšie. Obratom ti pošlem informáciu o výške sumy za dodanie.

info k objednávke

  1. objednávku držiaka mi môžeš zaslať cez vyplnenie formulára nižšie
  2. po prijatí objednávky vytvorím podľa vyplnených údajov faktúru a odošlem na tvoj email pre jeho uhradenie
  3. po uhradení čiastky a jej prijatí na môj účet sa pustím do príprav
 

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktuj cez formulár nižšie alebo priamo cez odoslanie správy na emailovú adresu – agi@agigonda.com.

Kúpou aj tohto výrobku prispievaš členom komunity e-NABLE, a jej „chapter“ e-NABLE Slovakia, na propagáciu, tvorenie a výrobu 3d tlačených mechanických náhrad dlaní a rúk pre deti a dospelých.

Viac informácií o projekte po kliknutí na obrázok: