služba - 3d tlač

e-NABLE 3d print

3d tlač technológiou FDM/FFF – prostredníctvom tlačovej struny „filamentu“ na tlačiarňach Prusa MK3S.

Možnosť tlače z materiálov PLA, PETG.

Cena závisí od dĺžky tlače, ktorú vypočíta softvér po vložení požadovaného modelu a dĺžky úpravy modelu po vytlačení – odstránenie podpier, ohýbanie, iné vizuálne úpravy výtlačku. O tejto sume záujemcu o túto službu vopred informujem.

cena:

4,00€*/hod.

(*cena je bez poštovného a balného – možnosť osobného odberu, zaslania prostredníctvom Slovenskej pošty, Zásielkovne – na pobočku, Zásielkovne – kuriérom na adresu)

Výber dodania mi prosím napíš v objednávke pri vypĺňaní formulára nižšie. Obratom ti pošlem informáciu o výške sumy za dodanie.

info k objednávke

  1. objednávku tlače mi aj s odkazom na požadovaný model môžeš zaslať cez vyplnenie formulára nižšie, poprípade emailom – agi@agigonda.com
  2. po prijatí objednávky zistím dĺžku tlače modelu a náročnosť postprocesu po tlači, podľa vyplnených údajov vytvorím faktúru a odošlem na tvoj email pre jej uhradenie
  3. po uhradení čiastky a jej prijatí na môj účet sa pustím do príprav
 

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktuj cez formulár nižšie alebo priamo cez odoslanie správy na emailovú adresu – agi@agigonda.com.

Kúpou aj tohto výrobku prispievaš členom komunity e-NABLE, a jej „chapter“ e-NABLE Slovakia, na propagáciu, tvorenie a výrobu 3d tlačených mechanických náhrad dlaní a rúk pre deti a dospelých.

Viac informácií o projekte po kliknutí na obrázok: